پروژه های جدید کیش

لیست شرکت و پروژه های جدید کیش:

کیش مال :

مجتمع بی نظیر و مدرن تجاری- تفریحی کیش مال جدیدترین پروژه شرکت انبوه سازان همای تهران می­باشد که با تکیه بر توانمندی­های فکری، برنامه­ریزی، نوآوری و نیروی انسانی طراحان، مهندسان و کارشناسان ممتاز این مجموعه، با رعایت استانداردهای بین المللی در جزیره کیش با طراحی ماندگار آغاز شده است.

برج های دو قلو :

آپارتمان های لوکس برج های دو قلوی کیش

این پروژه کم نظیر ، یکی از مدرن ترین پروژه های مسکونی است که با ارائه خدمات منحصر به فرد و امکانات و تسهیلات ویژه آسایش و آرامشی رویایی را برای شما به ارمغان می آورد.
هر برج دارای 3 بال است، در 24 طبقه و در زمینی به مساحت 15 هزار متر مربع که 12000 متر مربع آن به فضاهای سبز با طراحی محیطی کم نظیر و دل انگیز اختصاص یافته است.

رویای کیش :

مجموعه مسکونی رویای کیش در زمینی به وسعت 82113 مترمربع در مجاورت ساحل خلیج فارس در شرف احداث می باشد . مرغوبیت محدوده پروژه علاوه بر نزدیکی با ساحل ، عدم اتصال مستقیم به قطعات همجوار و دسترسی مناسب میاشد .
وسعت زمین و نوع طراحی معماری پروژه موجب گردیده که علاوه بر تامین دید مستقیم اکثریت واحد های مسکونی و آپارتمانی به خلیج فارس ، سایت مجموعه از فضاهای سبز و باغ مانند وسیع برخوردار باشد .

برج های ساحلی پرشین :
پروژه Persian Tower یا برجهای ساحلی پرشین یکی از محدود پروژه هایی است که به زعم بسیاری از مخاطبین آن دارای ویژگیهای منحصر به فردی در کنار سایر رقبای همتراز خود می باشد ، که به سبب قرارگیری آن در کرانه ساحلی جزیره و امکان دسترسی سریع و راحت از این نقطه به مرکز جزیره که حوزه اصلی فعالیتهای تجاری ، خدماتی و رفاهی است ، ‌ از موقعیت استثنایی و بی نظیر برخوردار خواهد بود. در کنار این امتیاز برخورداری از چشم انداز بی نظیر به سمت دریا در فاصله 120 متر از ساحل و ترکیب خطوط نرم پوسته های نما با رنگ لاجوردی دریا آرامشی توأم با امنیت روانی را برای مخاطبین این طرح ایجاد می کند.

تندیس کیش :

پروژه اداری تجاری تندیس در زمینی به مساحت 6495 متر مربع در قلب منطقه تجاری توریستی جزیره زیبای کیش، در مجاورت هتل ها و مجتمع های تجاری و با امکان دید به دریا بنا گردیده است . این پروژه یکی از بی نظیر ترین مجموعه های تجاری و اداری احداث شده در جزیره زیبای کیش می باشد که می تواند در نوع خود یکی از بهترین فرصت های سرمایه گذاری در این جزیره محسوب گردد. این مجموعه دارای دو درب اصلی شمالی و جنوبی و دو درب فرعی در شرق و غرب می باشد. لابی و بخش های تجاری این مجموعه با ارتفاع 6 متر طراحی گردیده است شایان ذکر است مجتمع اداری تجاری تندیس با 24200 متر مربع زیر بنای کل و 14700 متررمربع زیر بنای مفید احداث گردیده است.

سارینا کیش :

موقعیت زمین این پروژه بر اساس نظر تمام کارشناسان عالی رتبه و حرفه ای ،استثنایی ترین زمین تجاری جزیره زیبای کیش بوده (21هزار مترمربع)که با قابلیت بسیار عالی و مشرف بودن آن به اصلی ترین میدان جزیره کیش یعنی میدان امیر کبیر یک ضلع – بازار مروارید ضلع دیگر – خیابان مروارید ضلع سوم و ضلع دیگر به سمت شهربازی کیش با ویزگی 4بربودن با طرحی الهام گرفته ازبناهای تاریخی ایران ازجمله: سی و سه پل .مسجد امام اصفهان .پل خواجو. حافظیه شیراز و قلعه فلک الافلاک، قلعه الموت قزوین و سر درمیدان حسن آبادتهران…که نامداران صنعت طلا و جواهر ایران و برند های برتر دنیا را در خود جای خواهد داد به یکی از ماندنی ترین بناها و زیباترین مجموعه تجاری در خاور میانه بدل خواهد شد.

برج های طلایی کیش :

موقعیت پروژه :  واقع در نوار ساحلی، سیاحتی جزیره زیبای کیش بین میدان مرجان و پارس

مساحت زیر بنای کل پروژه : 57000 مترمربع   |   مساحت زمین :  15350مترمربع

نوع سازه: اسکلت فلزی پیچ و مهره ای با دیوارهای حائل و برشی  و سقف کامپوزیت
(متناسب با آب و هوای جزیره)
مساحت فضاهای خدماتی : 25000 مترمربع

محوطه سازی و فضای سبز : 11000 مترمربع |تعداد برجها : 2 | تعداد طبقات  17

تعداد آسانسور هر برج : 5 دستگاه ( 3 دستگاه مسافر بر ، 1  دستگاه حمل بار ، 1 دستگاه خدماتی )

نوع نما :کامپوزیت آلومنیوم و شیشه طلایی|تعداد واحدها : 318|تعداد پارکینگ : 222 واحد

تعداد انباری : 318 واحد

اطلس کیش :

نزدیکترین برج مسکونی به خلیج نیلگون فارس  در سراسر جزیره کیش

دید به خلیج نیلگون فارس از سه طرف  متاثر از طراحی معماری و موقعیت خاص پروژه – قرار گرفتن  در محور اصلي راه هاي عبوري جزيره و دسترسی  راحت و نزدیک به مراکز تجاري ، تفريحي و فرودگاه و همچنين    مجاورت به معروف ترين هتل جزيره-  مالكين آتی واحدهاي مسکونی  برج اطلس کیش ، ضمن بهره بردن از مزیتهای پیش گفته  از دهها ویژگی دیگر مانند باغ بام زیبا و مشرف به دریا ، وید مرکزی زیبا  وخوش منظر برج و نورپردازی منحصر به فرد برج که آن را به نشانه ای در شب تبدیل می کند لذت خواهند برد.

کرانه ساحلی کیش :

 مجموعه لوکس کرانه در زمینی به مساحت ۵۵٠٠٠ متر مربع در ساحل شمالی جزیره زیبای کیش و همجوار با منطقه باستانی شهر حریره در فضایی سرسبز و دل انگیز و سرشار از آرامش طراحی شده است ، که شامل ۵۶٠ واحد آپارتمان مدرن دلنشین می باشد. آپارتمان های مدرن این مجموعه با مساحت های متنوع از۶٠ تا۲٠٠ مترمربع و تیپ های ۱ تا ۵ خوابه با چشم اندازی بی کران به دریا و جزیره برآرامش زندگی در جزیره می افزاید.

لاریسا مول

واحدهای تجاری شهر آفتاب

برج مسکونی میلینیوم کیش

میکا مال

پروژه میکا مال در مناسبترین نقطه گردشگری جزیره زیبای کیش در زمینی به وسعت 35000  متر مربع در حال ساخت است.          

  کل زیربنای این مجموعه  حدود 190000 متر مربع میباشد که در 7 طبقه، شامل  دو طبقه پارکینگ با ظرفیت  1000 واحد  اتومبیل و 5 طبقه تجاری با تعداد تقریبی 800 واحد تجاری طراحی گردیده است. حدود 15000 مترمربع از مساحت کل زیر بنا ، فضاهای تفریحی و حدود 7000 متر مربع فضای مفید تجاری خواهد بود.مکان های عمومی با متراژ تقریبی 98000 متر مربع سهم عمده ای از این مجموعه را در بر خواهد داشت.

 هایپرمارکت میکا مال در زیرزمین پروژه به وسعت 7000 متر مربع احداث خواهد شد.در کلیه مراحل طراحی و ساخت این پروژه بزرگ از مهارت کارشناسان و مشاوران باتجربه  بین المللی و پیمانکاران داخلی کمک گرفته شده است.